"Fotografowanie – podobnie jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazu – nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem." – Henri Cartier-Bresson

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego zdjęcia lub chcesz udokumentować wyjątkowe wydarzenia ze swojego życia, nasze studio fotograficzne zapewni Ci idealną obsługę. Posiadamy sprzęt wysokiej klasy i kompetentną, wykwalifikowaną załogę, która, pracując w miłej atmosferze, indywidualnie podchodzi do życzeń wszystkich klientów. Historia studia fotograficznego "FotoPiast" rozpoczęła się w 1945 roku, kiedy to Stanisław Kamiński założył wielopokoleniowy gliwicki zakład. Talentem oraz barwną osobowością zdobył rozległą klientelę i umocnił nazwisko na rynku. Od samego początku z wielkim oddaniem kształcił młodych pasjonatów fotografii, co jest kontynuowane aż do dziś.

"FotoPiast" już ponad 70 lat stale się rozwija i dba o utrzymanie wysokiego poziomu, kładąc szczególny nacisk na jakość oferowanych usług i pełne zadowolenie klientów. Jednocześnie, idąc z duchem czasu, intensywnie inwestuje we wprowadzanie nowych technologii, które pozwalają na jeszcze lepsze efekty pracy. Studio fotograficzne mimo gwałtownych zmian i upływu lat ma za sobą długą, nieprzerwaną historię, którą zawdzięcza wielu zadowolonym i wiernym klientom. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pracownia fotografii rok założenia 1945

fotografia ślubna fotograf sesje foto
Copyright © 2015 by Foto Piast. All rights reserved. Projekt i realizacja: Internet-media.pl